HAYATA RENK VER

Duyurular

Online SOSDES (Psiko-Sosyal Destek)
26.06.2020
Online SOSDES (Psiko-Sosyal Destek)
Online SOSDES Eğitimi
Hastanede tedavi gören çocuklarımızın tedavi süreçlerinde psiko-sosyal destek verdiğimiz SOSDES Projemizi, pandemi döneminde çevrimiçi olarak sürdürdük ve sürekli olarak online kılma kararı aldık. Sonrasında danışmanlık içeren 3 saatlik eğitimimiz 25 Haziran Perşembe Günü, 20:00'da Zoom a bekliyoruz.
Eğitimimize katılmak için profilimizde bulunan katılım formunu doldurmanız yeterli. Sizleri mail üzerinden bilgilendireceğiz. Eğitimde görüşmek üzere
Online SOSDES Eğitimi Başvuru Formu
SOSDES Projesi
Çocuk, Çocuk Olunca İyileşir Paneli
09.05.2019
Çocuk, Çocuk Olunca İyileşir Paneli

"Öğretmenim Elimi Tut!" projesi, kronik hastalık nedeniyle hastanede uzun süre tedavi gören çocukların, çocuk hasta hakları savunuculuğuna odaklanarak "Hastane Öğretmeni Eğitim Programı" ve "İdeal Hastane Sınıfı Kriterleri" hazırlamayı amaçlamaktadır.

Proje kapsamında tedavi gören çocuklarla ilgili farkındalık oluşturma amacıyla düzenlenen Çocuk, ÇOCUK Olunca iyileşir! isimli panelimizi 1200 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik.3 Mart'ta gönüllü toplantımızı gerçekleştirdik
01.03.2019
3 Mart'ta gönüllü toplantımızı gerçekleştirdik

3 Mart'ta gönüllü toplantımızı gerçekleştirdik ve aramıza yeni katılan gönüllü arkadaşlar bana iki sene önce ki heyecanımı hatırlattı.

SOSDES Gönüllü Eğitici Eğitimi
11.01.2018
SOSDES Gönüllü Eğitici Eğitimi

22 Ekim 2017 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan SOSDES Eğitici Eğitimi Programı yayınlanmıştır.

Hayata Renk Ver Gülben'de
15.12.2018
Hayata Renk Ver Gülben'de

Gülben Programı'nın Derneğimizle ilgili hazırladığı özel haber 28 Nisan 2014 tarihinde Show TV'de yayınlanmıştır.