HAYATA RENK VER

Kutup Yıldızı

Öğretmenim Elimi Tut

Tedavisi nedenli hastanede kalarak eğitimine devam etmekte olan çocuklarımız için İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Meslek liselerimizde ürettiğimiz 20Bin maskeyi çocuk servislerine ulaştırıyoruz.
Ayrıca Hayata Renk Ver Derneği aracılığı ile “Öğretmenim Elimi Tut” Projesi kapsamında tüm hijyen malzemelerini de karşılıyoruz. 
Sizler de “Kutup Yıldızı” kampanyasına destek olmak, hastanedeki çocuklarımızın kırtasiye ve hijyen malzemelerinin temini konusunda katkıda bulunmak isterseniz; aşağıda belirtilen hesap numarasına bağış yapabilirsiniz.

Bağış için;
Hayata Renk Ver Derneği
Türkiye İş Bankası
IBAN: TR21 0006 4000 0011 1051 0230 52

Kutup Yıldızı
Kutup Yıldızı

Hayata Renk Ver Derneği olarak 7 yıl önce başladık çocuk hastalarla buluşmaya.

Önce çocuktu onlar bizim için! Biliyorduk renklerimizi bulaştırdıkça birbirimize, gökkuşağı parlayacaktı içimizde.

Yağmurla güneş nasıl aynı anda göz kırparsa gökyüzüne işte çocuk hasta olmak da öyle bir şeydi bizim gözümüzde, bir anda gökkuşağı parlardı. Birlikte öğrenerek büyüdük biz. Kocaman bir aile olduk. Sayısız gönüllümüz ve gönlü bizimle olan tüm dostlarımızla tek bir amacımız vardı o da “Çocuklar İyi Olsun!” Sayısız fikir ürettik, proje yaptık, hastane koridorlarını sanatçılarımızla renklendirdik, hastanelerde etkinlikler yaptık, şarkılar söyledik, milyonlarca oyun oynadık, ellerimiz renklerle boyandı kaç kez sayamayız ki.

Ve sonra İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile “Öğretmenim Elimi Tut” dedik, tıbbi gereksinimi olan çocuklarımızla hastanelerde hayaller kurduk. Kurduğumuz hayallerin hayat bulduğu sınıflar açtık. Öğretmenlerimiz gönüllü oldular, ulaşacakları çocukların elinden daha sıkı tutabilmek adına eğitim aldılar ve en nihayetinde hastanelerde çocuklarımızla buluştular. Onlara iyi ve sağlıklı bir gelecek sözü verdik ve bu sözü yerine getirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Tüm tedavi süreçlerinde onlarla birlikteydik ve yine yanlarındayız.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Meslek liselerimizde ürettiğimiz 20Bin maskeyi çocuk servislerine ulaştırıyoruz.  Çocukların bu süreçte ihtiyaçları olan motivasyona ulaşmaları için öğretmenlerimizle EBA platformuna erişimleri, online terapi ve birebir görüşebilmeleri için alt yapıyı oluşturduk. Bu alt yapı ile çocuklarımız uzakta da olsa başucumuzda. Ayrıca Hayata Renk Ver Derneği aracılığı ile “Öğretmenim Elimi Tut” Projesi kapsamında tüm hijyen malzemelerini de karşılıyoruz. Kutup Yıldızı Kampanyası ile çocuklarımız tedavilerine nerede devam ediyorsa biz de oradayız. Biliyoruz ki kurduğumuz bu güçlü bağlar onlara çok iyi gelecek! Geleceğimiz olan tüm çocuklara…

Sizler de “Kutup Yıldızı” kampanyasına destek olarak çocuklarımızın ışığı olabilirsiniz.

Bağışlarınız için;


Hayata Renk Ver Derneği

Türkiye İş Bankası

IBAN: TR21 0006 4000 0011 1051 0230 52