HAYATA RENK VER

Ekibimiz

Ekibimiz
Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

1982 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi’nde İktisat Anadal ve Psikioloji yandal eğitimi aldı.

Ebru çalışmalarına 2000 yılında Türk Kültürüne Hizmet Vakfı’nda başladı.

Aynı dönemlerde klasik ciltçilik dersleri de aldı. 2005 yılında Gül Erali Atölyesi’nde seramik çalışmalarına başladı. Birçok karma ve kişisel sergiye katıldı.  2009 – 2015 yılları arasında çalışmalarını kendi atölyesi- Galatart‘ ta sürdürdü.

Kendi buluşu olan boyalar ile çalışmalarına özgünlük kazandırmakta, Gelenekli sanatların tekrardan kurtularak bireysel ifade aracı olarak var olabilmesi için yenilikler katilmasi gerektigine inanmaktadir. Ebru Sanatinin hayatin icinde var olabilmesi amaciyla moda ile bulusturmus ve bircok giysi koleksiyonu cikarmistir.

Ebru Sanatını “Transaksiyonel Analiz” ile birleştirerek, Kurumsal Sirketlere iletisim eğitimleri vermektedir,

İÜ İTF Psikiyatri Anabilim dali, Sosyal Psikiyatri Servisi'nde Ruhsal Bozukluklarda Sanat Psikoterapileri Kursu'nu tamamlamıştır.2015 - 2017 yılları arası I.U. Istanbul Tip Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dali, Sanat Psikoterapileri ve Rehabilitasyon programı kapsaminda Yataklı Servise ve Ayaktan gelen hastalara “Ebru ile Sanat Terapi”atolye yürütücülüğü yapmıştır

2016 yilindan bu yana Özel Fransız Lape Hastanesinde Akut Servis, Amatem ve Gero Psikiyatride Ebru ile Sanat Terapi atölyeeri yürütmektedir.

Özel atölyelerde Kişisel gelişimi ve keşfi desteklemeye yönelik terapötik Ebru Atölyeleri düzenlemektedir.

Ezgi Turan, Sanat Terapisti, Ebru Sanatçısı
Ezgi Turan, Sanat Terapisti,  Ebru Sanatçısı